Ürün Bilgisi

Trolley Bags alışveriş çantaları, market alışveriş sürecinde devrim yaratan, yeniden kullanılabilir çanta sistemidir!

Pratik ve akıllı bir taşıma çözümüdür.

Alışverişlerinizde zaman kazanmanızı sağlar

Poşet kullanmaya gerek kalmadan doğa dostu çözüm sunar

Alışverişlerinizi organize bir şekilde yapmanızı sağlar

Her iki ürün tasarımı da Türkiye’deki market arabalarının geneline uyması için 3’lü set olarak satışa sunulmuştur.  Sadece mavi renkte bulunmaktadır.

Üç farklı boyuttaki çanta sistemi, cırt-cırt bantlar ile entegre raylar boyunca birbirine bağlanmıştır ve market alışverişinizde maksimum rahatlık sağlamak için market arabasında kolayca açılabilir ve dik olarak tutulabilir durumda tasarlanmıştır.

Yırtılan poşet sorunu yaşadığınız günler artık tarih oluyor! Kasada bir elinizle poşetin ağzını açık tutup diğeri ile paketlemeye çalıştığınız günler de öyle… Trolley Bags alışverişiniz kasada taranırken 2 elinizle paketlemenizi ve sıralamanızı sağlarken, markette her zaman geçirdiğiniz sürenin yarısı size kalır.

Çevremizi mahveden poşetlere alternatif, artık tekrar tekrar kullanılabilir, çevreci alışveriş çanta sistemini kullanmanızın tam zamanı. Trolley Bags alışveriş çantaları size aradığınız çözümü sunuyor.. Market kasasında harcanan zamanın yarısı, alışverişi istediğiniz şekilde organize edebilmek ve alışveriş için poşet veya çanta arayışına son veriyor!

Trolley Bags alışveriş çantaları, kolayca, rulo haline gelerek tek bir çanta halinde arabanızda düzenli bir şekilde market ziyaretinize hazır olarak bekleyecek! Üstelik, onları markete giderken asla unutmayacaksınız, çünkü bir kez Trolley Bags Alışveriş Çantalarıyla alışveriş yaptığınızda, bu kadar zamandır onlar olmadan nasıl alışveriş yaptığınızı merak edeceksiniz. Alışverişe gerçek bir kolaylık sağladıklarını göreceksiniz!

Trolley Bags iki farklı tasarımda sunulmaktadır.

Filesiz 3’lü Çanta Seti

Fileli 3’lü Çanta Seti

Her iki ürün tasarımı da Türkiye’deki market arabalarının geneline uyması için 3’lü set olarak satışa sunulmuştur. Sadece mavi renkte bulunmaktadır.

  • Non-woven materyali sayesinde çantalarınız gerektiği zaman kolaylıkla temizlenebilir. Non-woven materyal antibakteriyeldir, sıvı geçirmeme özelliğine sahiptir, sağlam ve esnektir.
  • Özenle dikilen çantaların her biri azami 15 kg ağırlık kaldırabilecek sağlamlıktadır.

Kullanım Talimatları: