İade Kuralları

Trolley Bags ürünümü nasıl iade edebilirim?

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 15 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

15 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Trolley Bags Türkiye geri ödemeleri 1-7 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama    1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi:
Trolley Bags Türkiye – P10

Ekol Lojistik Sakura Depo

Şekerpınar Mah. Yudum Sok.

No:6 Kat:2 TR-41420

Çayırova

Bilgi ve sorularınız için info@practical10.com adresine e-posta atabilir, veya 0 850 255 1476 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.